Bodyforming, posilování a strečink pro plnoštíhlé ženy

Jak najít radost z pohybu a vylepšit si postavu

Markus Hederer

Pro ženy, které nejsou spokojeny se svou postavou!

Komplexní program pro ženy, které vědí, že mají pár kilogramů navíc, ale chtějí dobře vypadat a udělat něco pro své zdraví. Sady protahovacích a posilovacích cviků jsou sestaveny tak, aby šetřily klouby a organismus, který dosud není zvyklý na pohybovou zátěž, a zároveň aby posilovaly a formovaly svaly směrem k vysněné postavě. Dalším cílem knihy je zvýšení fyzické kondice a zařazení pravidelného pohybu do běžného života.

V knize naleznete:

- Jak správně začít - soubor zahřívacích a protahovacích cviků, které vás připraví na další pohyb.

- Proč je důležité posilovat svaly – nejen pro zformování ladných křivek, ale také pro vytvoření svalové hmoty, která účinně „požírá“ energii (třeba i ve spánku), a tím pomáhá hubnout.

- Dvě série posilovacích cviků. První série je jednodušší, druhá série navazuje na první a vychází z předpokladu, že organismus je již lépe adaptovaný na pohyb.

- Série cviků, zpracované do denních posilovacích a vytrvalostních fitness plánů.

- Základní kurz walkingu a nordic walkingu pro začátečníky - optimální techniky chůze, zaměření na konkrétní části těla, doporučená výbava atd.

- Stanovení optimální tepové frekvence pro vytrvalostní aktivity.

- Návody na uvolnění svalového napětí, umění relaxace a jógu.

Autor je sportovní specialista a osobní trenér. Kromě toho pracuje jako žurnalista a píše o tématech ze sportu a fitness.

Číst více
169 Kč Doporučená cena
Nedostupné