Jak se léčit bez lékaře

Velký domácí lékař pro celou rodinu

Birgit Kaltenhaler, Iris Hammelmann, Heike Kovács

Přírodní a snadno dostupná pomoc na 90 neduhů a nemocí!

Kniha pro celou rodinu, pro děti i dospělé. Není třeba s každou maličkostí běhat k lékaři, mnoho problémů můžete vyřešit sami, s pomocí volně dostupných léčiv a využitím přírodních metod. V úvodu se seznámíte s možnostmi a principy přírodní léčby (bylinky, tradiční čínská medicína, homeopatie, aromaterapie, masáže, ajurvéda, jóga, vodoléčba - Kneippova metoda) a na dalších 300 stranách již naleznete konkrétní praktické rady na řešení svých zdravotních potíží svépomocí. Na případy, kdy samoléčba musí jít stranou a je nutné vyhledat lékaře, kniha samozřejmě upozorňuje.

V knize naleznete rady pro 91 potíží v oblasti:

- Hlavy a krku (afty, bolesti hlavy, krvácení z nosu, opary, problémy se zuby, očima a ušima, rýma, záněty...).

- Plic a hrudníku (astma, kašel, zánět mléčné žlázy, zánět průdušek...).

- Srdce a cév (arterioskleróza, křečové žíly, problémy s tlakem a se srdcem...).

- Žaludku a břicha (bolesti, hemoroidy, kinetóza, koliky, nadýmání, nechutenství, pálení žáhy, střevní potíže, záněty, zvracení...).

- Svalů, šlach a kloubů (artritida, artróza, bolesti, dna, kloubní potíže, osteoporóza, pohmožděniny, problémy se zády, revma, záněty...).

- Močového měchýře, ledvin a pohlavních orgánů (gynekologické problémy, kameny, problémy v přechodu, nachlazení, opary, problémy s prostatou, záněty...).

- Kůže (akné, bodnutí hmyzem, bradavice, celulitida, ekzémy, kopřivka, kuří oka, lupénka, modřiny, pásový opar, plísňová onemocnění, sluneční alergie, vředy, záněty...).

- Psychických problémů (anorexie, bulimie, deprese, poruchy spánku, stres, vyčerpanost…).

- Akutních případů (bezvědomí, mdloba, dušnost, horečka, otrava, otřes mozku, popálení, omrzliny, opaření, pořezání, úpal, úžeh...).

Číst více
649 Kč Doporučená cena
Nedostupné