Ať žije babička!


Květa Santlerová

Bez vnoučat by byl náš dům uklizený, peněženka plná, ale srdce prázdné...

Kniha je oslavou všech skvělých babiček! Vtipným způsobem vás uvede do této krásné životní role a stane se tak vaším oblíbeným průvodcem v „babičkování“. Autorka si přes 14 let zapisovala humorné příběhy a postřehy, které zažívala se svými 5 vnoučaty a obohatila je o zkušenosti kamarádek i předchozích generací. Vznikla tak půvabná knížka se spoustou ilustrací, u které se budete smát, vzpomínat, ale občas si i popláčete a zamyslíte se nad svým životem. Je to laskavé pohlazení po duši, které v dnešní době hodně potřebují nejen babičky...

Bez vnoučat by byl náš dům uklizený, naše peněženka plná, ale srdce prázdné.

Vřele doporučily skvělé dámy a babičky:

Zdena Herfortová – herečka, babička 4 vnoučat

Kniha Ať žije babička! je pro mě úsměvným a nesmírně roztomilým pohledem na život žen, jimž se říká „naše babičky“. Knížka plna laskavosti, skvělého humoru, životního nadhledu i moudrosti, co nejen pobaví, ale taky přivodí chvíle dobré nálady a optimismu…

Vlasta Švejdová

akademická malířka, babička 5 vnoučat a prababička

7 pravnoučat

Kniha je výborná, pravě taková tu chyběla. Dočetla jsem... a v srdci mi po ní zůstal úsměv, který trval několik dni… Kniha Ať žije babička! by měla být vydávaná na recept všem ženám už v okamžiku, kdy jejich vnoučátko přichází na svět.

Liběna Rochová – oděvní designérka, babička 3 vnoučat

Být babičkou je krásný pocit naplnění, sounáležitosti, radosti a vracení se do dětství. Kopce lásky, harmonie, blízkosti a objevovaní… A to všechno najdete v teto vtipné a moudré knize Ať žije babička!.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 184
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.07.2022
Formát 170x243 mm
Hmotnost 0,549 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026442783
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Květa Santlerová Květa Santlerová

Květa Santlerová


Spisovatelka, manažerka a koučka. V roce 1998 založila vzdělávací firmu Santia, kterou řídila více než 20 let. Kromě úspěšné knihy Ať žije babička napsala i odborné publikace z oblasti historie písma, brněnského regionu, telemarketingu a společenského chování. Dlouhodobě se věnuje přednáškové činnosti na téma partnerských vztahů a rozvoji ženského potencionálu. Se svým manželem brzy oslaví 50 let společného života. Před 8 lety prošla náročnou transplantací ledviny, ale ani to jí nevzalo chuť do života. Stále aktivně cestuje, maluje a píše. Miluje cyklistiku, výlety se svými pěti vnoučaty a besedy s vtipnými lidmi.

Zobrazit profil autora