Fit kdykoliv a kdekoliv

63 receptů

Sandra Schmidová

Nebuďte tlouštíci a dostaňte se spolu se Sandrou do životní formy!

Sandra Schmidová je výživová terapeutka z televizního pořadu Tlouštíci. V této skvělé publikaci najdete dalších 63 receptů pro udržitelný fit život. Tato kuchařka volně navazuje na předchozí dva díly - Zdravě kdykoliv a kdekoliv a Lehce kdykoliv a kdekoliv.

V knize naleznete spoustu návodů na to, jak si připravit zdravější verze jídel, která bývají považována za nezdravá, a dodržet přitom doporučený denní přísun kalorií i živin. Recepty autorka jako vždy doplnila výživovými a energetickými tabulkami, nutričními tipy a dalšími důležitými informacemi.

Tato energií nabitá kuchařka je prostě perfektní pro každého, kdo chce být fit a dodávat tělu to „správné palivo“.

Autorku v současnosti můžete potkat ve výživové poradně Viviente v Brně.

Číst více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 184
Datum vydání 29.09.2022
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,505 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026443766
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Sandra Schmidová Sandra Schmidová

Sandra Schmidová


Vystudovala obor Výživa člověka na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a od té doby se oboru aktivně a nadšeně věnuje. Její práce je jejím koníčkem již od střední školy. Po studiu si otevřela výživovou poradnu Viviente v Brně, kde se snaží vést klienty ke zdraví a spokojenosti právě díky úpravě svých stravovacích návyků a také díky celkové změně životního stylu. Podílí se na dnech zdraví ve firmách a šíří preventivní osvětu, jak se stravovat bez zbytečných extrémů. Pomáhá lidem najít udržitelnou dlouhodobou cestu. Působila také jako výživová terapeutka v 1. řadě pořadu TV Prima Tlouštíci. Své rady a tipy, inspirace recepty předává pravidelně na svých sociálních sítích. Vydala několik kuchařek (Zdravě kdykoliv a kdekoliv, Lehce kdykoliv a kdekoliv, Fit kdykoliv a kdekoliv), ve kterých se snaží ukázat, že jíst zdravě a lehce je možné z dostupných potravin a nemusí to být vůbec komplikované, ale naopak rychlé a chutné.

Zobrazit profil autora