Skákej jako Vova | Albatros media

Skákej jako Vova

Jak parkour změní tvůj život

Michaela Tučková, Vladimir Koldaev

i Připravujeme

Parkour od A do Z se známým profesionálním freerunnerem

Parkour od A do Z se známým profesionálním freerunnerem Vova je ztělesněním Russian Power – po příchodu z malého ruského města do Prahy se vypracoval mezi světovou parkourovou špičku, založil vlastní značku parkourových doplňků a oblečení a po vážném zranění se dokázal zase dostat do formy. Chceš poznat jeho celý příběh? Sám Vova ti ted‘ prozradí, jak se dostal k parkouru a v čem mu změnil život. Také ti ukáže, jak s tímhle skvělým sportem začít. S jeho komiksově laděnými tutoriály objevíš kouzlo parkouru i ty!
Číst více
349 Kč Doporučená cena
Vychází

Detailní informace

Počet stran 208
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.10.2021
Formát 170x243 mm
Jazyk čeština
EAN 9788026438427
Věk od 8
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

Autor knihy

Michaela Tučková Michaela Tučková

Michaela Tučková


Michaela Tučková pochází z jižní Moravy, kterou si pro její letní teploty, srdečné obyvatele a rozsáhlé lány vinohradů zamilovala. Vztah ke knihám má již od dětství, konkrétně od chvíle, kdy dostala za vysvědčení první díl Harryho Pottera, a tak začala její cesta fantastickým světem knih. Volné chvilky ráda tráví se sklenkou Tramínu červeného v hamaku s nějakou dobrou knihou nebo na cestách se svým australským ovčákem Currym při objevování krásy české krajiny. Živí se jako literární redaktorka či jazyková korektorka.

Zobrazit profil autora
Vladimir Koldaev Vladimir Koldaev

Vladimir Koldaev


Vladimir Koldaev je ve světě parkouru a freerunningu známý pod jménem Vova. Do Prahy se přestěhoval z malého ruského města a hned zapadl mezi místní parkouristy. K parkouru přešel po počáteční gymnastické průpravě a v Praze se postupně spojil s několika parkourovými týmy, v nichž se věnoval tréninku parkouru. Po vážném zranění se dokázal znovu dostat do výborné formy a vrátil se mezi světovou špičku. Úspěšně se zúčastnil mnoha soutěží a jamů po celém světě. Vova pořádá parkourové campy, založil vlastní značku parkourových doplňků i oblečení a pravidelně zveřejňuje videa na svém YouTube kanálu. Jeho velkým koníčkem je cestování.

Zobrazit profil autora