První a poslední fitness kniha


Andy Pavelcová, Andrea Mokrejšová

Váš průvodce na cestě za pevným tělem

Proč pořád nemůžu zhubnout? Jak to, že začnu cvičit a v tu ránu přiberu? Jak mám odolat sladkostem? Proč se musím do cvičení pořád nutit? Jak mám provádět cviky správně?

První fitness kniha, která vám dá nejen odpovědi na všechny otázky, které si při hubnutí kladete, ale naučí vás přemýšlet tak, jak jste o svém těle ještě nepřemýšleli. Přestaňte opakovat chyby, kterých se při cvičení a snaze o hubnutí dopouštíte, a zatočte se zbytečnými kily jednou provždy.

Je to zároveň i poslední fitness kniha, kterou kdy budete potřebovat. Hubnutí už nikdy nebude trápení. Čeká vás příjemná cesta, na které změníte nejen svoji postavu, ale především postoj k sobě samotným.

Právě držíte v ruce dílo autorky úspěšného českého fitness programu – FITFAB Strong. Jejím cílem je nejen zvednout Čechy z gauče a naučit je pohybu s radostí, ale především přimět je zdravě přemýšlet, kriticky hodnotit a spokojeně žít.

? STOP VÝČITKÁM JEDNOU PROVŽDY

? UŽ SE NIKDY NESTYDĚT V PLAVKÁCH

Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 216
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.05.2019
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,509 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026425137
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Andy Pavelcová Andy Pavelcová

Andy Pavelcová


Andy je lektorka a autorka úspěšného českého fitness programu FITFAB Strong. Během studií se rozhodla veškerý volný čas věnovat projektu, který umožňuje lidem zdarma doma cvičit a snaží se tak změnit pohled lidí na zdravý životní styl, který nemá být pouhým nutným zlem na cestě za vysněnou postavou. Andy pomáhá těm, kdo tápají ve světě cvičení, nemají prostor, čas nebo peníze na návštěvu fitka a nutí veřejnost na cvičení nahlížet s rozumem a nadhledem. Píše vlastní blog Fit & Fabulous a jejím nejtajnějším snem je, aby se FITFAB Strong dostal do každé české i slovenské domácnosti.

Zobrazit profil autora