Běhání - anatomie

Váš ilustrovaný průvodce pro zlepšení síly, rychlosti a vytrvalosti v běhu

Joe Puleo, Patrick Milroy

České vydání připraveno ve spolupráci s Milošem Škorpilem! Dosáhněte svého nejlepšího osobního rekordu!

Chcete maximálně zlepšit sílu, rychlost a vytrvalost v běhu?

Tato kniha vám ukáže, jak zlepšit výkon zvýšením síly svalů a optimalizací běžeckého pohybu, jak minimalizovat riziko zranění a jak zlepšit krokový cyklus, abyste měli rychlejší časy a plynulejší běh. Autoři vám předkládají 50 nejúčinnějších cviků na zvýšení síly běžců. Každý s jasným, podrobným popisem a barevnými anatomickými ilustracemi, které zvýrazňují zapojené svaly.

Tato kniha vás připraví na všechny překážky, se kterými se můžete setkat. Najdete zde cviky pro různé terény a rychlosti, od běhů do kopce, po běh mimo cestu, od sprintů po maratóny. Navíc se naučíte jak postupovat při běžných zraněních a problémech, kterým musí běžci čelit, jako jsou bolesti dolní části páteře, zranění kolen, svalů a šlach. Díky této knize dosáhnete svého nejlepšího osobního rekordu.

Joe Puleo působí mimo jiné jako trenér a vedoucí instruktor globálního běžeckého programu Námořních jednotek Spojených států. Trénuje maratónské týmy a týmy přespolního běhu, běh na 100 a 800 metrů.

Patrick Milroy je vedoucím lékařem Klubu silničních běžců v USA, dále spolupracuje jako

lékařský poradce a přispěvatel do časopisu Runner´s World Magazine a dalších, a působil jako lékař na Klinice sportovních zranění v North Cheshire. Sám je také úspěšným běžcem a maratóncem.

„Staň se silnějším, rychlejším a pohotovějším na cestě, dráze nebo přespolní trati. Tuto knihu musíš mít, chceš-li se dostat v běhu na vyšší úroveň.“

Todd Williams

Dvojnásobný účastník olympiády

Držitel rekordu USA na 15 000 metrů

České vydání připraveno ve spolupráci s Milošem Škorpilem, www.bezeckaskola.cz.

Číst více
499 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 184
Datum vydání 17.03.2014
Formát 170x243 mm
Hmotnost 0,642 kg
Jazyk čeština
Původní název Running Anatomy
EAN 9788026403586
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem