Terezina dobrodružství


Tereza Tobiášová

Vtipný cestovní deník nejen pro zaneprázdněné rodiče

Známá moderátorka Tereza Tobiášová má děti i hromadu pracovních povinností, ale cestování se kvůli tomu nehodlá vzdát. Máte to podobně? Tak se inspirujte jejím ilustrovaným cestovním deníkem! Je plný zábavných fejetonů, postřehů i tipů pro cestování v rodinném stylu – a hodí se jak na letní dovolenou k moři, tak na zimní lyžovačku do hor. Dobrodružné zážitky totiž čekají i na ty, co pořád nemají čas.

Tereza Tobiášová vystudovala Literární Akademii se zaměřením na scénáristickou tvorbu. Její magisterská práce Dudatkové číslo byla vzápětí použita jako předloha pro film v rámci série Soukromé pasti s pozměněným názvem Tři do páru.

Scénáristice se pak Tereza věnovala jako člen týmu píšící scénář seriálu Ulice. 

Jejím hlavním povoláním je dlouhodobě moderování, věnuje se mu naplno už od střední školy. Literární ambice zúročila teď s prvotinou Terezina dobrodružství, která reflektují její zkušenosti s cestováním.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr non-fiction
Počet stran 224
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.05.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,317 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026442677
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

Chytrazena.cz - Terezina dobrodružství


...Známá moderátorka Tereza Tobiášová má děti i hromadu pracovních povinností, ale cestování se kvůli tomu nehodlá vzdát. Máte to podobně? Tak se inspirujte jejím ilustrovaným cestovním deníkem! Je plný zábavných fejetonů, postřehů i tipů pro cestování v rodinném stylu – a hodí se jak na letní dovolenou k moři, tak na zimní lyžovačku do hor. ...

Autor knihy

Tereza Tobiášová Tereza Tobiášová

Tereza Tobiášová


Tereza Tobiášová je česká moderátorka a scenáristka. Narodila se v Praze a pro literární tvorbu má ty nejlepší předpoklady, protože vystudovala Literární akademii Josefa Škvoreckého. Moderátorské a částečně herecké zkušenosti získala jako dítě v Dismanově rozhlasovém dětském souboru. Moderovat začala v Českém rozhlase, pokračovala na pražském Expresradiu, Fajn rádiu a rádiu Bonton. Od roku 2004 moderuje na české hudební televizi Óčko. Vystřídala zde několik pořadů, talkshow, moderovala mnoho přímých přenosů a natočila reportáže z hudebních festivalů. V současné době] uvádí pořad Naše hvězdy. Napsala scénář k jednomu z dílů televizní série Soukromé pasti vysílané na podzim roku 2008 na televizi Nova. V letech 2010 a 2011 byla členkou scenáristického týmu televizního seriálu Ulice. Společně s kolegyní Bárou Hlaváčkovou zpovídají za běhu známé osobnosti v internetové show Kilák. Roku 2018 se Tereza Tobiášová stala součástí týmu pořadu Autosalon a v roce 2021 Cyklosalon.tv na TV Prima. Společně s automobilovými experty testuje nové vozy a jízdní kola. Tereza miluje cestování a proto její první kniha Terezina dobrodružství obsahuje historky o cestování, její zážitky i tipy na zajímavá místa a cestování s dětmi.

Zobrazit profil autora