Netterův anatomický atlas člověka


Frank H. Netter

Světový bestseller - pro svou dokonalou názornost a srozumitelnost ideální pro studium anatomie.

Netterův anatomický atlas člověka

Frank H. Netter, M.D.

Tento anatomický atlas člověka je světově uznávaným vrcholem anatomické vědecké ilustrace a stal se nejprodávanějším anatomickým atlasem, který byl přeložen již do 16 jazyků. Toto vydání je překladem 4. vydání v angličtině.

Genialita obrázků dr. Nettera spočívá v tom, že anatomii vyobrazuje jasně, realisticky a vědeckým způsobem, aniž by jeho ilustrace postrádaly vyváženost mezi komplikovaností a přehnanou zjednodušeností.

Toto vydání obsahuje více než 540 barevných a velmi názorných ilustrací, nejnovější informace, radiografy, snímky výpočetní tomografie (CT), CT angiogramy a snímky magnetické rezonance. Anatomická terminologie byla v tomto vydání doplněna o nejnovější poznatky.

„Autoři tohoto českého překladu byli vedeni snahou, aby naší lékařské veřejnosti a studentům medicíny zpřístupnili tuto publikaci, která je nejen učebnicí anatomie, ale také vědeckým a uměleckým dílem.“

Prof. MUDr. Vladimír Holibka, DrSc.

Ústav normální anatomie Lékařské

fakulty Univerzity Palackého Olomouc

Číst více
2 249 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 640
Datum vydání 30.07.2012
Formát 222x286 mm
Hmotnost 3 kg
Jazyk čeština
Původní název Atlas of Human Anatomy, 4th edition
EAN 9788026400790
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Frank H. Netter Frank H. Netter

Frank H. Netter


Narodil se v New Yorku, vystudoval umění na Art Students League a National Academy of Design, poté medicínu na Univerzitě v New Yorku, kde získal v roce 1931 titul doktor medicíny. Již během studií přitáhly jeho skici pozornost vyučujících i jiných mediků. Práce dr. Nettera se řadí mezi nejkvalitnější ilustrace používané pro výuku lékařské terminologie a anatomie, jsou ceněny pro estetickou kvalitu a vysokou intelektuální hodnotu. Český čtenář se s jeho anatomickými kresbami může setkat v Netterově anatomickém atlase člověka a Netterově vybarvovacím anatomickém atlase.

Zobrazit profil autora