Neoficiální kuchařka Harryho Pottera


Dinah Bucholzová

Zábavný způsob, jak u dětí, které se zajímají o Harryho Pottera, vzbudit i zájem o jídlo.

„Zábavný způsob, jak u dětí, které se zajímají o Harryho Pottera, vzbudit i zájem o jídlo.“ – časopis New York

S pomocí této kuchařky vyčarujete hostiny, které si v ničem nezadají s hostinami ve Velké síni, sladkosti, které by byly hodné Ministerstva kouzel, svačinky, které byste si mohli dát i v Bradavickém expresu, a mnoho dalších dobrot. To vše vám umožní tato neoficiální kuchařka Harryho Pottera, která se brzy po svém vydání stala bestsellerem. A nepotřebujete k tomu ani kouzelnou hůlku!

Opečené párky a bramborová kaše s Harrym, Ronem a Hermionou v bradavické jídelně. Pořádný hrnek čaje a griliášové hrudky v Hagridově chatrči. Kotlové koláčky a dýňový džus v Bradavickém expresu.

S touto kuchařkou bude stolování po bradavicku stejně jednoduché jako upéct koláč Banoffee! Kniha obsahuje více než 150 jednoduchých receptů, rad a technik, takže si můžete jako mávnutím kouzelného proutku dopřát lahodná jídla vytažená přímo ze stránek vašich oblíbených příběhů o Harrym Potterovi. Patří mezi ně například:

Sirupový koláč – Harryho oblíbený dezert

Mollyiny masové koule – osvědčená klasika paní Weasleyové

Kráturova francouzská cibulačka

Dýňové taštičky – lahůdka, která nikdy nechybí na vozíku Bradavického expresu

Se špetkou kouzlení a kapkou tvořivosti vyčarujete takové předkrmy, dezerty, svačinky a nápoje, že se z obyčejných jídel rázem stanou učiněná mistrovská díla, za něž by se nemusela stydět ani samotná paní Weasleyová.

Číst více
499 Kč Doporučená cena
V prodeji