Delegátka pod rouškou nejistoty


Jitka Herzánová

Přibalte si do kufru sbírku zábavných zážitků z odvrácené strany dovolené!

Svět se poněkud zbláznil a už ani ta letní dovolená není, co bývala. Delegáti musí řešit zcela nové problémy a situace. Jaká je vlastně ta hrstka klientů, které se v létě 2020 poštěstilo vycestovat? Jsou naštvaní a nervózní, nebo naopak vděční za možnost rekreace, a tím pádem bezproblémoví? Jak probíhalo testování a jak vypadá karanténní hotel? A jak celou situaci vnímali Řekové? Dokázali vyměnit objímání a líbání za pozdrav loktem?

Zvu vás na exkurzi do několika dní letošní podivné sezóny, kde „maska“ – řecký výraz pro roušku – plní i poněkud metaforickou funkci, protože ty látkové či papírové nejsou zdaleka jediné, které lidé nosí.

Řecký slovníček a typický humorný nádech knihy jsou samozřejmostí.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 216
Datum vydání 17.05.2021
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,516 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026436119
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Jitka Herzánová Jitka Herzánová

Jitka Herzánová


Jitka Herzánová (* 1986 v Třebíči) se nikdy moc nedokázala udržet na jednom místě. Již během studií ji bavilo poznávat, většinou autostopem, krásy Evropy a po ukončení škol různorodého zaměření vyrazila i dále. Navštívila téměř 50 zemí, ale nejblíže má k Řecku, kde posledních 7 let působí jako delegátka. Mimoto pracovala jako servírka, barmanka, lovkyně vačic, průvodkyně poznávacích zájezdů (Vietnam, Malajsie, Indie, Nový Zéland a Evropa), učitelka angličtiny a sběračka nejrůznějších plodů. Momentálně žije v Praze a nemůže se dočkat, až se svět uzdraví a ona se bude moci znovu vydat na cesty.

Zobrazit profil autora