Atlas Obscura pro děti


Dylan Thuras, Rosemary Mosco

Vydej se na tu nejbáječnější dobrodružnou výpravu!

Přidej se k nám na cestu kolem světa. Zúčastni se dobrodružných expedic, které prozkoumávají 100 neuvěřitelných míst na naší planetě. Sestup do třpytivé jeskyně obřích krystalů v Mexiku, navštiv ve Vietnamu největší jeskyni na světě nebo vykoukni z Ďáblova bazénu, který se tyčí nad 108 metrů vysokým vodopádem v Zambii. No a na Antarktidě můžeš rozluštit záhadu krvavého vodopádu. A to je teprve začátek! Tato kniha je tvou letenkou do světa skrytých možností. Tak na nic nečekej, sbal si batoh a vydej se na cestu za dobrodružstvím!

DYLAN THURAS je spoluzakladatelem a kreativním ředitelem společnosti Atlas Obscura a spoluautorem bestselleru Atlas Obscura. ROSEMARY MOSCO se věnuje odbornému a vědeckému psaní. Je autorkou například dětské knihy o sluneční soustavě – Solar System: Our Place in Space, podílela se i na komiksu Bird and Moon. JOY ANG je umělkyní na volné noze. Zaměřuje se na dětské knihy, podílela se na grafice postav pro videohry a televizní seriál Adventure Time. ATLAS OBSCURA, spoluzaložený Joshuou Foerem a Dylanem Thurasem, mapuje neuvěřitelná a kuriózní místa na celé naší planetě.

Číst více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 112
Datum vydání 14.10.2019
Formát 227x300 mm
Hmotnost 0,79 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Joy Ang
Původní název Atlas Obscura Explorer’s Guide for the World’s Most Adventurous Kid
Původní jazyk angličtina
Překladatel Tereza Kochová
EAN 9788026427780
Věk od 8
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Dylan Thuras Dylan Thuras

Dylan Thuras


Dylan se narodil v roce 1982 v Minneapolis. Je spoluzakladatelem projektu Atlas Obscura, online průvodce po světových kuriozitách a podivnostech. Stránky tohoto online průvodce navštíví přes 5 milionů lidí měsíčně. Projekt Atlas Obscura vyšel také knižně. Rovněž je autorem dětské verze Atlasu Obscura: The Atlas Obscura Explorer's Guide for the World's Most Adventurous Kid.

Zobrazit profil autora