Záškodník


Andrew Gross

Skutečná "mission impossible" odehrávající se v norských horách.Další mistrovské dílo z pera Andrewa Grosse, autora knihy Jediný muž.

Druhá světová válka zuří na všech frontách, na poli vojenském i vědeckém. Kurt Nordstrum, norský inženýr z Osla, se rozhodne změnit svůj život a stane se součástí protinacistického odboje. Po tragické ztrátě snoubenky uprchne do Velké Británie, kde se podělí o své znalosti tajného německého projektu, který probíhá v izolovaném výzkumném středisku v Norsku. Spojenci jsou jeho informacemi zděšeni a rozhodnou se rychle jednat, aby zabránili nejhoršímu. Kurt podstoupí vojenský trénink a je se speciálním týmem vyslán zpět do své vlasti na sebevražednou misi. Cíl je jediný – za každou cenu zabránit nacistům v sestrojení atomové bomby.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 360
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 15.10.2018
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,611 kg
Jazyk čeština
Původní název The Saboteur
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026421436
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor knihy

Andrew Gross Andrew Gross

Andrew Gross


Andrew Gross se narodil v New Yorku v roce 1952. Vyrůstal na Manhattanu a v roce 1982 získal magisterské vzdělání na Columbia University. Poté se věnoval rodinné firmě, která se stala úspěšnou oděvní značkou. Rovněž Grossova spisovatelská dráha je nadmíru úspěšná. Je autorem mnoha bestsellerů, jež se ocitly na prestižním žebříčku New York Times. Jeho knihy byly přeloženy do 25 jazyků a jako spoluautor se podílel na několika knihách jednoho z nejprodávanějších světových spisovatelů Jamese Pattersona. S manželkou Lynn a třemi dětmi žije ve Westchesteru v USA.

Zobrazit profil autora