Faraonovo tajemství


Clive Cussler

Kurt Austin, Joe Zavala a tým NUMA opět v akci - na vyprahlé Sahaře, malebné Lampeduse i přímo pod egyptskými pyramidami!

Když je posádka NUMA vystavena nebezpečnému toxinu a její život visí na vlásku, Kurt Austin a jeho věrný přítel Joe Zavala se nezastaví před ničím, aby našli účinný lék. Do cesty se jim však postaví nemilosrdný protivník, Tarik Šakir. Ten ovládá ničivou starověkou zbraň zvanou Černá mlha a je rozhodnut vybudovat novou egyptskou říši, kde by byl neomezeným vládcem. Navíc disponuje promyšleným a vskutku brutálním plánem na ovládnutí okolních zemí severní Afriky a Blízkého východu. Kurt, Joe i zbývající členové týmu NUMA nemají na vybranou – buď Šakira zastaví, nebo všichni zemřou. Bitva odehrávající se v Africe, Evropě i v temném podsvětí, kde vládne bůh Osiris, právě začíná…
Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 336
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.06.2019
Formát 165x235 mm
Hmotnost 0,726 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 13
Řady Numa
Původní název Pharaohs Secret
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026425595
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor knihy

Clive Cussler Clive Cussler

Clive Cussler


Clive Cussler žije střídavě v Arizoně a Coloradu. Je autorem nebo spoluautorem několika desítek knih, z nichž se většina stala bestsellery. Dá se říct, že hlavní hrdina většiny jeho románů, Dirk Pitt (mnohými označovaný jako „oceánografická verze Indiana Jonese“), je autorovo alter ego. Oba totiž spojuje dobrodružná povaha, zájem o hledání lodních vraků a také láska k automobilovým veteránům. Cusslerova rozsáhlá sbírka těchto vozidel je k vidění v jeho vlastním Muzeu v Coloradu.

Zobrazit profil autora