Elitní sniper: Neviditelný | Albatros media

Elitní sniper: Neviditelný


Scott McEwen, Thomas Koloniar

Spoluautor nejúspěšnějšího bestselleru New York Times Americký sniper přichází s dalším strhujícím thrillerem z vojenského prostředí!

V dalším pokračování dějem nabité akční série Elitní sniper od spoluautora bestselleru Americký sniper je přísně tajná skupina elitních bojovníků nucena zapojit se do mexických drogových válek. Když Bob Pope, ředitel tajného amerického protiteroristického programu, ztratí kontakt se svým nejosvědčenějším operativcem vrchním loďmistrem Gilem Shannonem, kterému se nepodařilo splnit úkol a zlikvidovat švýcarského bankéře, napomáhajícímu financování muslimských extrémistů, obává se, že Shannon přišel o život. Proto když je v Ciudad de México zavražděna americká diplomatka přízračným sniperem – někdejším americkým vojákem, nyní pracujícím pro nejbezohlednější mexický drogový kartel –, musí se Pope s úkolem vystopovat zabijáka a odkrýt zkorumpované politiky, kteří stojí za vražedným spiknutím, obrátit na vysloužilého operativce Delta Force Daniela Crosswhitea a nejnovějšího hrdinu Elitního snipera, bývalého příslušníka zelených baretů Chance Vaughta. Nejnovější strhující thriller řady Elitní sniper vás vezme na vzrušující dobrodružnou jízdu na obou stranách Atlantiku, plnou intrik a dramatických bojů, které si fanoušci této série tak oblíbili.
Číst více
119 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Elitní sniper"

Detailní informace

Počet stran 424
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 19.06.2017
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,678 kg
Jazyk čeština
Původní název Ghost Sniper: A Sniper Elite Novel
Původní jazyk angličtina
EAN 9788026415282
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

klubknihomolu.cz - Někdo mluví, jiný koná


„…Stejně jako v předchozích knihách, i v Neviditelném má děj až strhující rychlost. Obraz střídá obraz, scéna scénu…Neviditelný přináší na svých čtyřech stech sedmnácti stranách strhující příběh odvahy i spletitého taktizování a v neposlední řadě i vysoké politiky...“

Autor knihy

Scott McEwen Scott McEwen

Scott McEwen


Scott McEwen je spoluautorem bestselleru Americký sniper. Mládí strávil ve skautu a na loveckých výpravách v Oregonu. Působí jako advokát v San Diegu v Kalifornii. Přednášel na Právnické škole Thomase Jeffersona. Absolvoval Oregonskou státní univerzitu a poté studoval a pracoval v Londýně. Spolupracuje s několika vojenskými charitativními organizacemi včetně The Navy SEAL Foundation.

Zobrazit profil autora